Aktywna piana KAMIX Przyjaciel Kuchni tłusty brud 500ml - hpk0965084

Aktywna piana KAMIX Przyjaciel Kuchni tłusty brud 500ml, hpk0965084
Aktywna piana KAMIX Przyjaciel Kuchni tłusty brud 500ml, hpk0965084
Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

KAMIX KUCHNIA Przyjaciel Kuchni Aktywna Piana 500 ml

Kamix Przyjaciel Kuchni Aktywna Piana teraz dzięki wzmocnionej formule jeszcze skuteczniej usuwa tłusty, lepki brud i inne zanieczyszczenia z okapów, kuchenek, płyt ceramicznych, szafek, a także sprzętu i naczyń (np. z desek do krojenia, kubków po kawie czy herbacie, talerzy itp.). Doskonale radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami powstałymi w wyniku przygotowywania posiłków.
Jego skład został wzmocniony formułą Aktywnej Piany, co zaowocowało jeszcze większą skutecznością w działaniu i łatwością stosowania.

Aby uzyskać zamierzoną skuteczność preparatu, w przypadku mocno zabrudzonych powierzchni, po naniesieniu zalecamy pozostawić go na kilka minut na powierzchni czyszczonego sprzętu, a następnie usunąć brud przy pomocy ściereczki lub gąbki.
    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

    Klienci wyświetlili także:

    Kariera Dostawy Wyprzedaż