Ręcznik kuchenny FOXY MEGA JUMBO 300 listków 2 warstwy - re 0067036

Ręcznik kuchenny FOXY MEGA JUMBO 300 listków 2 warstwy, re 0067036
Ręcznik kuchenny FOXY MEGA JUMBO 300 listków 2 warstwy, re 0067036
Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

Ręcznik kuchenny Foxy Mega Jumbo (300 listków)

MEGA DŁUGOŚĆ: 300 listków. Jedna rolka odpowiada sześciu standardowym 50-listkowym rolkom, dla MEGA wygody.

SPECJALNY WZÓR WYTŁOCZENIA - "SUPER - ABSORBENT VORTEX": zastosowane wytłoczenie zwiększa znacznie wchłanianie i zatrzymywanie płynów.

TESTOWANA DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ: rygorystyczne testy wykonane przez wykwalifikowane laboratoria gwarantują bezpieczeństwo ręczników Foxy w kontakcie z żywnością.

TESTOWANA W KUCHENKACH MIKROFALOWYCH: może być używana w kuchenkach mikrofalowych do podgrzewania lub rozmrażania żywności. Przeczytaj uważnie instrukcję na opakowaniu.

HIGIENICZNA: używanie ręczników papierowych do wycierania rąk pozwala uniknąć przenoszenia bakterii na innych użytkowników, co może mieć miejsce w przypadku użycia tradycyjnych ręczników.

ZOPTYMALIZOWANA DLA ŚRODOWISKA: kompaktowa konfiguracja pozwala na użycie mniejszej ilości samochodów potrzebnych do transportu oraz mniejszej ilości materiałów potrzebnych do produkcji opakowania. Dodatkowo zajmuje mniej miejsca w domu.
Ręcznik kuchenny 100% czystej celulozy , 2 warstwy.

Specyfikacja produktu:
 • skład: czysta celuloza
 • warstwy: 2
 • ilość listków: 300
 • wymiary listka : 22 x 22,6 cm
 • długość rolki: 66,0 m
  Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

  Klienci wyświetlili także:

  Kariera Dostawy Wyprzedaż