Aktywna piana KAMIX Przyjaciel Łazienki kamień rdza mydło 500ml - hpk0964084

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

KAMIX ŁAZIENKA Przyjaciel Łazienki Aktywna Piana 500 ml

Kamix Przyjaciel Łazienki Aktywna Piana jest preparatem przeznaczonym do utrzymywania czystości w łazience, która jest szczególnie narażona na powstawanie wszelkiego rodzaju osadów.
W procesie jego tworzenia najważniejszą wartością była jakość i skuteczność . Dzięki temu powstał produkt, który doskonale usuwa osady z kamienia, rdzy i mydła. Niezastąpiony do czyszczenia fug.
Bezkonkurencyjny w porównaniu do innych środków dostępnych na rynku. Jego skład został wzmocniony formułą Aktywnej Piany, co zaowocowało skutecznością w działaniu i łatwością stosowania.

Kamix Przyjaciel Łazienki świetnie sprawdza się w czyszczeniu sprzętu domowego wykonanego ze stali nierdzewnej. Bezpieczny dla chromu i niklu.
    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

    Klienci wyświetlili także:

    Kariera Dostawy Wyprzedaż