Woda mineralna CISOWIANKA 0,5L Perlage gazowana butelka aluminium - gn 0001233

Woda mineralna CISOWIANKA 0,5L Perlage gazowana butelka aluminium, gn 0001233
Woda mineralna CISOWIANKA 0,5L Perlage gazowana butelka aluminium, gn 0001233
Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

WODA GAZOWANA CISOWIANKA 0,5L Perlage butelka aluminium

Cisowianka Perlage to musująca naturalna woda mineralnao średnim poziomie mineralizacji, pochodząca z naleczowskich pokladów wodonośnych, znajdujących sie na glebokości 100 metrów, nierozerwalnie związanych z mikroklimatem uzdrowiskowym.

Nasycenie naturalnej wody mineralnej dwutlenkiem wegla pochodzenia naturalnego specjalną metodą Perlage powoduje, ze bąbelki gazu są drobne, lecz silnie związane z wodą.

Lekka, wytrzymala i ekologiczna - taka jest nowa butelka naturalnej wody mineralnej Perlage.

To absolutna nowośc na polskim rynku! Zastosowanie aluminium jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku, taka butelka moze byc poddawana recyklingowi nieskonczenie wiele razy.

Perlage w nowej aluminiowej butelce świetnie ugasi pragnienie o kazdej porze roku m. in. ze wzgledu na szybkośc chlodzenia do poządanej temperatury, a zdolnośc te zawdziecza nie tylko materialowi, z jakiego wykonane jest opakowanie, ale równiez jego lekkości.

5902078000324

    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

    Klienci wyświetlili także:

    Kariera Dostawy Wyprzedaż