Woda mineralna CISOWIANKA 0.5L (12szt) gazowana - gnk0580233

Woda mineralna CISOWIANKA 0.5L (12szt) gazowana, gnk0580233
Woda mineralna CISOWIANKA 0.5L (12szt) gazowana, gnk0580233
Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

WODA GAZOWA zgrzewka 12 sztuk 0,5l CISOWIANKA

Woda gazowana Cisowianka 0,5 litra -12szt

Jest idealną propozycją dla wszystkich osób, które lubią wody gazowane. Butelki o pojemności 0,5 litra świetnie sprawdzą sie w domu jak i w miejscu pracy. Cisowianka gazowana pochodzi z naleczowskich pokladów wodonośnych, znajdujących sie na glebokości 100 metrów, nierozerwalnie związanych z mikroklimatem uzdrowiskowym.

Butelkowana u Lródla, w ultranowoczesnym zakladzie, z zastosowaniem rozwiązan, które umozliwiają zachowanie jej pierwotnych, naturalnych wlaściwości. Cisowianka jest wodą naturalnie niskosodową, o subtelnym smaku, odpowiednią dla diety ubogiej w sód.

Czym kierowac sie wybierając dla siebie wode mineralną?

Wazne, aby zwrócic uwage na zawartośc sodu.

Pijąc niskosodową Cisowianke masz pewnośc, ze Twój wybór jest trafny!

W naszej wodzie zawartośc sodu nie przekracza 11 mg/l wiec idealnie sprawdzi sie ona w diecie ubogiej w sód. Wazna jest tu tez odpowiednia zawartośc magnezu i wapnia, która pomaga uzupelnic niedobory tych pierwiastków.

5902078001116

    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

    Klienci wyświetlili także:

    Kariera Dostawy Wyprzedaż