Rękawiczki NITRYLOWE "M" niebieskie bezpudrowe (100szt.) easyCARE - hr 0100136

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

Rękawice nitrylowe easyCARE diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie 100 szt.

Rękawice nitrylowe easyCARE to produkt najwyższej jakości - wysoce odporne na przenikanie substancji chemicznych, wirusów i bakterii, charakteryzujące się dużą wytrzymałością materiałową.
Cienkie ściany oraz teksturowana powierzchnia palców zwiększają przyczepność i zapewniają doskonałą wrażliwość dotykową.
Rękawice nitrylowe easyCARE zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które nie mogą używać rękawic lateksowych ze względu na reakcje alergiczne oraz dla tych, których skóra wykazuje skłonność do podrażnień przez substancje chemiczne.
Rękawice firmy Zarys zapewniają nie tylko bezpieczeństwo na wielu poziomach ale również maksymalny komfort, co czyni je doskonałą opcją nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
ZASTOSOWANIE:
• wykonywanie iniekcji,
• pobieranie i przygotowywanie materiału biologicznego do badań,
• karmienie pacjenta,
• podawanie leków,
• opatrywanie ran.

    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.
    Kariera Dostawy Wyprzedaż