Mleko MLEKOVITA WYPASIONE UHT 2% 1L - gnk0051235

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się
WYPASIONE MLEKO UHT 2%
1 l
Wypasione to mleko od krów wypasanych na czystych ekologicznie terenach Podlasia, o najwyższej wartości odżywczej i biologicznej, zamknięte w nowoczesny kartonik o kwadratowej podstawie, z zakrętką.
Mleko jest jedynym produktem spożywczym w naszej diecie, który zapewnia najcenniejsze białka, komplet witamin, mikro- i makroelementów oraz tłuszcz o doskonale zbilansowanym składzie, zawierający unikalne składniki o wszechstronnym, prozdrowotnym działaniu na cały organizm człowieka m.in. na układ immunologiczny. Podczas milionów lat ewolucji systemy enzymatyczne przewodu pokarmowego człowieka „dostosowały” się do poszczególnych składników mleka, które dzięki temu trawione są prawie w 100%. Co ważniejsze, również układ odpornościowy człowieka „dostosował” się do składników mleka. Na tym właśnie polega żywieniowy fenomen mleka.

Wartości odżywcze
Wypasione mleko UHT 2%
w 100 g
WART. ENERGETYCZNA:  208 KJ / 50 KCAL
TŁUSZCZ: 2,0 G
- W TYM KW. TŁ. NASYCONE: 1,3 G
WĘGLOWODANY: 4,7 G
- W TYM CUKRY: 4,7 G
BIAŁKO: 3,2 G
SÓL: 0,10 G
%DRWS*
WAPŃ: 105 MG - 13%

Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu w mleku.
* Dziennej Referencyjnej Wartości Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej).
    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

    Klienci wyświetlili także:

    Kariera Dostawy Wyprzedaż