Tablica suchościeralna magnetyczna 60x40cm biała rama aluminiowa MEMOBE SMART MSTM060040 - tb 0133060

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

Tablica suchościeralna magnetyczna 60x40cm biała rama aluminiowa MEMOBE SMART MSTM060040

Tablica suchościeralna magnetyczna MEMOBE SMART w ramie aluminiowej
Właściwości suchościeralne pozwalają na pisanie po powierzchni tablicy markerami suchościeralnymi lub kredowymi. Natomiast właściwości magnetyczne dają możliwość umieszczania na tablicy rysunków, plakatów i ogłoszeń za pomocą magnesów.

Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze białym. Z tyłu tablicy zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia. Rama wykonana jest z anodowanego aluminium w kolorze popielatym o szer. 18 mm i grub. 16 mm. Narożniki ramy w kolorze jasnopopielatym.
W zestawie dołączony jest komplet wkrętów i kołków rozporowych z instrukcją montażu. Możliwość montażu tablicy w pozycji pionowej lub poziomej w czterech rogach.

Tablica polecana jest jako podstawowe wyposażenie dla wszystkich jednostek edukacyjnych i instytucji biurowych. Klasyczna konstrukcja oraz kunsztowne wykończenie sprawiają, że tablica doskonale wkomponowuje się w wystrój każdej klasy szkolnej, sali wykładowej, biura czy pokoju dziecka. Pozwala na dobrą organizację dokumentów, uporządkowanie notatek, prezentację rysunków dziecka i innych ważnych informacji.

Tablicę cechuje niezwykła trwałość i sztywność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas ich montażu i użytkowania. Dzięki wysokiej jakości powierzchni, prezentowane na tablicy treści są dobrze widoczne i czytelne. Szczególną zaletą jest bardzo dobra ścieralność markera bez pozostawiania smug i plam na powierzchni tablicy.
Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego.

Czyszczenie tablicy tylko za pomocą miękkiej gąbki lub ściereczki. Do pisania po tablicy należy używać wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic.
Zaleca się systematycznie czyszczenie i konserwację powierzchni za pomocą dedykowanych płynów do tablic.

Okres gwarancji na powierzchnię wynosi 2 lata.
    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

    Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

    Klienci wyświetlili także:

    Kariera Dostawy Wyprzedaż