Papier ksero A4 80g POLJET (5ryz) klasa białości A 166 - ppk0190276

Papier ksero A4 80g POLJET (5ryz) klasa białości A 166, ppk0190276
Papier ksero A4 80g POLJET (5ryz) klasa białości A 166, ppk0190276
Papier ksero A4 80g POLJET (5ryz) klasa białości A 166, ppk0190276
Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

Papier Ksero POLJET A4 80g klasa A 5ryz 2500szt

Opakowanie zbiorcze - karton (5 ryz) - 2500 arkuszy

POLjet jest bez wątpienia papierem do codziennego uzytku w kazdym biurze i domu. Przeznaczony do stosowania wydruków i kopii na kopiarkach, drukarkach laserowych i atramentowych.

Papier kserograficzny pakowany jest w sztywne opakowania kartonowe, które zapobiegają jego uszkodzenie w czasie transportu i ulatwiają przechowywanie z zachowaniem optymalnych warunków gwarantujących poprawne dzialanie.

Dane techniczne:

 • Kolor arkuszy: bialy
 • Format: A4
 • Gramatura: 80 g/m2
 • Bialośc: CIE 166
 • Typy drukarek: laserowe/atramentowe
 • Grubośc: 108 um
 • Nieprzezroczystośc: 94%

POLjet jest idealny do wydruków kolorowych, wymagających estetyki. To jeden z najbardziej prestizowych papierów produkowanych w Polsce, który ma tak szerokie zastosowanie. Jeśli czesto drukujesz broszury, ulotki lub raporty, to jest to rozwiązanie wlaśnie dla Ciebie. Jest to dobry wybór dla osób wymagających, twórczych i przedsiebiorczych, np. grafików i digital painterów, którzy chcą zweryfikowac, jak bedzie wyglądac ich kreacja na docelowym produkcie.

Wysoka bialośc zapewnia znakomite podkreślenie barw a podwyzszona sztywnośc - druk wolny od zaciec, co czyni z niego wysokiej jakości papier do drukarki.

Dzieki dostosowaniu procesu produkcji do odpowiednich norm, papier POLjet jest przyjazny dla środowiska, a jego niska kwasowośc sprawia, ze idealnie nadaje sie do druku materialów przechowywanych przez dlugi czas.

Certyfikaty:

 • Technologia ColorLok zapewnia ostrzejsze i bardziej nasycone wydruki oraz szybsze wysychanie tuszu.
 • Certyfikat FSC oznacza, ze produkt zostal wytworzony z drewna pochodzącego z lasów spelniających Zasady Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej, wypracowane przez miedzynarodową organizacje Forest Stewardship Council.
 • Certyfikat PEFC oznacza, ze surowiec pochodzi z lasów, w których prowadzona jest trwala i zrównowazona gospodarka.
 • Symbol EU EcoLabel to symbol ekologiczny przyznawany produktom najbardziej przyjaznym środowisku.

5901657147146

  Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

  Klienci wyświetlili także:

  Kariera Dostawy Wyprzedaż