Kariera

Magazynier - kompletowanie zamówień

Najważniejsze zadania:
  • kompletowanie zamówień dla klientów,
  • pakowanie paczek,
  • utrzymywanie porządku w magazynie,
  • praca w systemie dwuzmianowym (godz. 7-15 i 12-20).

  • Wymagania:
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność,
  • uczciwość, rzetelność, punktualność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy ze skanerem magazynowym.

  • Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • płacę zasadniczą oraz motywacyjny system premiowy.

  • DOŁĄCZ DO NAS!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: maciej.tywonek(at)allmix.pl.

    Do aplikacji prosimy dodać klauzulę o ochronie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

    Prześlij CV na stanowisko:Magazynier - kompletowanie zamówień

    Kariera Dostawy Wyprzedaż