Napój MLEKOVITA VEGEVITA 1L Owsiany bez cukru, bez glutenu - gn 0091235

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

VEGEVITA NAPÓJ OWSIANY Z WAPNIEM I WITAMINAMI

1 l
Vegevita owsiane to zupełnie nowa odsłona produktów marki Mlekovita. Napój owsiany z wapniem i witaminami B2, B12 i D to produkt stworzony z myślą o konsumentach, którzy poszukują roślinnej alternatywy dla tradycyjnego mleka. 

Naturalnie roślinne urozmaicenie codziennej diety.

Napój owsiany Vegevita jest odpowiedzią na trendy rynkowe oraz potrzeby i oczekiwania tej grupy konsumentów, która nie może spożywać mleka lub z innych względów wybiera produkty bezmleczne, czyli wegetarian czy alergików. Dzięki temu każdy może sięgnąć po idealny dla swojego stylu życia produkt o uniwersalnym zastosowaniu: do bezpośredniego spożycia, dodatek do kawy, składnik ulubionych naleśników, kakao, budyniu, owsianki, kaszy, wypieków, deserów i wielu innych potraw tradycyjnie przygotowywanych na mleku. Dodatkowo jest to napój bez glutenu, bez dodatku cukrów oraz wzbogacony o wapń i witaminy B2, B12 i D. Wapń i witamina D pomagają w prawidłowym utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Wspierają prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Witaminy B2, B12 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witaminy D, B12 wspomagają układ odpornościowy.
Owsiane w smaku, uniwersalne w zastosowaniu.
 •  Napój stworzony z myślą o konsumentach, którzy wybierają roślinne alternatywy mleka, wegetarianach i alergikach.
 •  Bez glutenu.
 •  Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry.
 •  Wzbogacony w wapń i witaminy B2, B12 i D.
 •  Produkt UHT - do momentu otwarcia opakowania nie wymaga przechowywania w lodówce.
 •  Znakomity do bezpośredniego spożycia oraz do kawy, smoothie, naleśników, budyniów, owsianek, musli, płatków, wypieków i wielu innych celów kulinarnych.
 •  Dostępny w wygodnym kartoniku z zakrętką w optymalnej porcji 1 l.
  Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

  Klienci wyświetlili także:

  Kariera Dostawy Wyprzedaż