Węgiel drzewny 2 kg - gs 0106219

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się
Brykiet węgla drzewnego 2 kg
GrillBrykiet węgla drzewnego 2kg.  Najwyższej jakości węgiel drzewny z twardych gatunków: buk i grab. Poddany starannemu procesowi selekcji i wypalania w piecach...
Kod
Jedn.
Cena
Brykiet
szt.
Węgiel
szt.

Węgiel drzewny 2kg. 

Najwyższej jakości węgiel drzewny z twardych gatunków: buk i grab. Poddany starannemu procesowi selekcji i wypalania w piecach retortowych. Dzięki skutecznemu odsiewowi na finalnym etapie produkcji charakteryzuje się odpowiednią granulacją pozwalającą czerpać radość z grillowania. 
Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną oraz używać zgodnie z przeznaczeniem. 

INNE INFORMACJE Nigdy nie używaj spirytusu, benzyny i innych łatwopalnych materiałów. Nie używaj urządzenia w pomieszczeniach lub przestrzeniach zamkniętych
UWAGA! Do rozpalania grilla używaj podpałek zgodnych z normą EN 1860-3. Warunkiem grillowania w pomieszczeniach jest sprawny komin. Używanie grilla w pomieszczeniach zamkniętych grozi zatruciem czadem! Przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci. Trzymaj dzieci z dala od rozgrzanego grilla. Pamiętaj! Nigdy nie używaj spirytusu, benzyny itp. do rozpalania i ponownego rozpalania! Grozi wybuchem!


  • EAN: 5902806047102


Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.
Kariera