Mleko MLEKOVITA SBA 1L 0,5% wysokobiałkowe - gn 0092235

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

SUPER BODY ACTIVE MLEKO WYSOKOBIAŁKOWE UHT 0,5%

1 l
Mleko wysokobiałkowe to rozszerzenie linii Super Body Active to klasyczne mleko o niskiej zawartości tłuszczu. Unikalna, najnowocześniejsza technologia produkcji zapewnia wyśmienity smak i jednocześnie zachowanie wszystkich wartości naturalnego mleka. Jest bogate w białko i wapń.

Proteinowa moc mleka.
Super Body Active mleko wysokobiałkowe to produkt wzbogacony białkami mleka, który zawiera aż 45 g białka w opakowaniu. Jest nie tylko źródłem pełnowartościowego białka, które przyśpiesza metabolizm i syci na długo, pomagając utrzymać szczupłą sylwetkę i budować masę mięśniową. To także źródło wapnia, niezbędnego dla zdrowych kości i zębów. Jest idealne do bezpośredniego spożycia, do kawy, naleśników, budyniów, owsianek, płatków, wypieków oraz do wielu innych celów kulinarnych. Mleko wysokobiałkowe z linii Super Body Active to przede wszystkim propozycja dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, przede wszystkim aktywnych fizycznie, uprawiających amatorsko lub profesjonalnie sport czy na diecie wysokobiałkowej. Niska zawartość tłuszczu sprawia, że znajdzie swoje miejsce także w diecie osób odchudzających się.
                                     Klasyka smaku w wysokobiałkowym wydaniu.

  • Rozszerzenie linii produktów proteinowych Super Body Active o klasyczne mleko.
  • Wzbogacone białkami mleka charakteryzuje się wysoką zawartość białka (45 g w opakowaniu 1 l).
  • Wysoka zawartość wapnia.
  • Propozycja dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko: aktywnych fizycznie, na diecie wysokobiałkowej.
  • Dzięki niskiej zawartości tłuszczu (0,5 g w 100 ml mleka) sprawdzi się w diecie osób odchudzających się.
    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.
    Kariera Dostawy Wyprzedaż