Mleko KUCHMISTRZA MLEKOVITA nie tylko dla baristów 3,2% 1L - gn 0095235

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

MLEKO KUCHMISTRZA NIE TYLKO DLA BARISTÓW UHT 3,2%

1 l
Mleko Kuchmistrza nie tylko dla baristów to mleko UHT z większą, naturalną zawartością białka – aż 3,4%. Bogactwo białka pozwala na wytworzenie trwałej, idealnie prezentującej się kremowej pianki na kawie i wszystkich napojach na bazie spienionego mleka.

Mleko Kuchmistrza nie tylko dla baristów dzięki większej, naturalnej zawartości białka – aż 3,4% (10% więcej niż tradycyjne mleko) jest doskonałe do przygotowania wszelkich kaw i innych napojów na bazie spienionego mleka. Przeznaczone do kawiarni i restauracji jako niezbędny składnik w sztuce parzenia kawy, ale nie tylko. Doskonale sprawdzi się w domowych warunkach, podnosząc walory smakowe każdej kawy, a przy tym pozwala uzyskać trwałą i kremową piankę. Jest naturalnym źródłem białka, dzięki wysokiej, naturalnej zawartości białka – niezbędnego budulca tkanek, odpowiedzialnego za prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dzięki czemu mleko Kuchmistrza nie tylko dla baristów ma większą wartość spożywczą, będąc idealne w okresie wzrostu i dojrzewania młodzieży. Doskonałe również dla osób prowadzących aktywny tryb życia, sportowców, pasjonatów siłowni czy fitnessu. Jego dostępność w wygodnym kartonie z zakrętką o pojemności 1 l oraz w dwóch wariantach zawartości tłuszczu: 2% i 3,2% pozwala na różnorodność zastosowania: do kawy białej, cappuccino czy latte macchiato, do musli i płatków, do zupy mlecznej, do zup i sosów, naleśników, koktajli, kakao czy czekolady na gorąco.

Mleko nie tylko dla baristów.
 Mleko UHT (nie wymaga przechowywania w warunkach chłodniczych) z większą, naturalną zawartością białka - aż 3,4% (10% więcej niż tradycyjne mleko).

 •  Dostępne w kartonie z zakrętką o pojemności 1 l.
 •  Bogactwo białka pozwala na wytworzenie trwałej, idealnie prezentującej się kremowej pianki na kawie i wszystkich napojach na bazie spienionego mleka.
 •  Przeznaczone nie tylko do sektora HoReCa, do kawiarni i restauracji jako niezbędny składnik w sztuce parzenia kawy, ale również dla domowych baristów, osób prowadzących aktywny tryb życia, sportowców, a także dzieci i młodzieży.
 •  Różnorodność zastosowania:
- do musli i płatków, do zupy mlecznej,
- do kawy białej, cappuccino czy latte machiato,
- do zup i sosów, naleśników,
- do koktajli, kakao, czekolady na gorąco.


  Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

  Klienci wyświetlili także:

  Kariera Dostawy Wyprzedaż