Naklejki z pianki HALLOWEEN dynie, duchy, koty,pajęczyny, nietoperze (40 szt.) PVH1 BREWIS - qn 1921081

Cena: Zaloguj się
Zaloguj się

Naklejki z pianki HALLOWEEN dynie, duchy, koty,pajeczyny, nietoperze (40 szt.) PVH1 BREWIS

Naklejki doskonale sprawdzają sie podczas dekorowania i ozdabiania. Nadadzą osobisty wymiar listom, albumom ze zdjeciami oraz wreczanym prezentom.

Dzieki tym zabawnym i kolorowym naklejkom przeznaczonym dla dzieci, zabawa i nauka staje sie jeszcze bardziej ekscytująca i kolorowa! Nie oprze sie im zadne dziecko. Mozesz je wykorzystac jako pomoc naukową w szkole, a takze aby zachecic dziecko do nauki w domu.

Produkty zachecają do zabawy, odkrywania i prac recznych. Róznorodne pomysly na ozdoby tematyczne, np. przyjecia dla dzieci, upominki i wiele innych. Zaskocz dzieci podczas imprezy urodzinowej lub innych zabaw grupowych i latwo i szybko zorganizuj niezapomniane zabawy oraz niedrogie prezenty.

    Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.
    Kariera Dostawy Wyprzedaż