Długopis żelowy MATTEHOP 1,0mm (4 szt.) czarny, niebieski, zielony, czerwony K110V-STABCD4PL PENTEL - dl 1490059
Długopis żelowy w żywych, wyrazistych kolorach.
Nowy rodzaj tuszu o bardzo dużej sile krycia z matowym wykończeniem pozwala na lekkie, gładkie i przyjemne pisanie.
Idealnie sprawdzi się na ciemnym, kolorowym i jasnym papierze. Polecany do rysowania, kolorowania oraz tworzenia notatek.
Nadaje się również do szkicowania na zdjęciach, gładkich papierach oraz typu kraft. Podkreśla efekt kreskówek i ilustracji w stylu komiksowym.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.